Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su vac.le.lt slapukų naudojimo tvarka. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Atvirų durų diena tiekėjams – birželio 7 d.

Kviečiame Jus į atvirų durų dieną „Lietuvos energijos“ grupės įmonių pirkimus organizuojančiame  „Verslo aptarnavimo centre“.

„Verslo aptarnavimo centro“ Pirkimų organizavimo paslaugų centro darbuotojai siekia, kad visi pirkimai būtų paprasti ir aiškūs ne tik klientams (perkančiosioms organizacijoms), bet ir tiekėjams. Esame partneriai ir siekiame to paties – paprastu ir efektyviu būdu pasiekti sutartą rezultatą.

KUR MUS RASTI?

Verslo aptarnavimo centre

P. Lukšio g. 1, Vilnius

KADA ATVYKTI?

Birželio 7 d.,

Trukmė – 1,5 val.

09:00 – elektros rangos darbų tiekėjams

13:00 – dujų rangos darbų tiekėjams

15:00 – kitas prekes ir paslaugas parduodančioms įmonėms

Susitikimo metu – susipažinsime bei papasakosime apie dažniausias pirkimų klaidas, išmokysime rasti povandenines procedūrų uolas bei pasidalinsime mūsų žinomais tips&tricks, kurie mūsų visų darbą tiesiog padarytų sklandesniu.

Kviečiame registruotis čia iki birželio 5 d.

Registruodamiesi pasirinkite vieną Jums labiausiai tinkančią temą – elektros rangos darbus, dujų rangos darbus ar kitas paslaugas, prekes ir darbus parduodančioms organizacijoms skirtą temą. Taip būsite tikri, kad išspręsime būtent Jums aktualius klausimus.