Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su vac.le.lt slapukų naudojimo tvarka. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Viešųjų pirkimų mokymai

Organizuojame individualius ir grupinius viešųjų pirkimų mokymus, konsultuojame visais, viešųjų ir komercinių pirkimų, klausimais.

Viešųjų pirkimų konsultacijos ir mokymai

Parengsime viešųjų pirkimų ir pirkimų specialistus, mokančius sėkmingai pradėti, tęsti ir užbaigti pirkimo procesą. Išmokysime užtikrinti skaidrų, nešališką ir efektyvų pirkimą, pasidalinsime savo patirtimi, kaip pagreitinti ir supaprastinti procesus. Siūlome platų temų spektrą: nuo pirmųjų pirkimų – metinio pirkimų plano rengimo iki paskutiniųjų – sutarčių keitimų ir sutarčių vykdymo kontrolės.

Konsultacijos dėl pirkimų procesų efektyvumo

Atsižvelgiant į Jūsų įmonės veiklą ir specifiką, galime peržiūrėti Jūsų pirkimų procesą ir padėti pasiekti maksimalų rezultatą. Mes galime padėti parengti verslo planą, o būdami sėkmingas centralizuotų pirkimų paslaugų pavyzdys, galime suteikti konsultaciją dėl pirkimų funkcijos centralizavimo, sutarčių vykdymo ar kitais klausimais.

Kilo klausimų? Daugiau informacijos mielai suteiksime:

Pardavimo vadovas Jonas Marcinkėnas | jonas.marcinkenas@le.lt | +370 685 84451