Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su vac.le.lt slapukų naudojimo tvarka. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Viešųjų pirkimų organizavimas

Mūsų specialistų komanda ne tik nepriekaištingai išmano viešųjų pirkimų procesus, bet ir kuria pridėtinę vertę klientui. Mes:

  • Esame produktyvūs, nes įvykdėme daugiau nei 10000 sėkmingų pirkimų už beveik 2 mlrd. eurų, 4000 jų – praėjusiais metais.
  • Dirbame skaidriai ir nešališkai, siekiame, kad procesai vyktų sklandžiai ir efektyviai.
  • Turėdami tiekėjų duomenų bazę, galime pritraukti tiekėjus ir iš Lietuvos, ir iš užsienio.
  • Mūsų ekspertų žinios grindžiamos ne tik teorija, bet ir praktika, kuria noriai dalijamės su savo klientais.
  • Esame stiprūs derybininkai – derybų metu jau sutaupėme 400 mln. eur.
  • Nuolat ieškome, kaip pagreitinti ir supaprastinti procesus. Mes standartizuojame rutinines procedūras ir diegiame robotizuotą įrangą, kad daugiau dėmesio galėtumėme pirkimų turinio kokybei – strategijai, rinkos ištyrimui ir išmintingų saugiklių sutartyje paruošimui.
  • Įvykdytų pirkimų patirtį matuojame nuo smulkiausių pirkimų (pvz. atsuktuvų) iki stambiausių projektų (kogeneracinių jėgainių statybos darbų) pirkimų.

Paslaugos:

Viešųjų pirkimų organizavimas

Savo klientams padedame visais pirkimų klausimais – nuo metinio pirkimų plano parengimo, rinkos analizės, pirkimo dokumentų parengimo iki sutarties sudarymo, ataskaitų Viešųjų pirkimų tarnybai pateikimo. Galite mums patikėti visų pirkimo procedūrų įvykdymą ar tik dalį proceso.

Mes parengsime Jūsų pirkimų strategiją ir tinkamiausią pirkimo modelį, suteiksime konsultaciją visais su viešaisiais pirkimais, jų vykdymu ar keitimu susijusiais klausimais bei parengsime atsakymus į gautas pretenzijas.

Komercinių pirkimų organizavimas

Turėdami patirtį ir stiprią pirkimų specialistų komandą, randame sprendimus net sudėtingiausiose situacijose. Esame pasirengę valdyti pirkimų procesą nuo jo pradžios iki pabaigos – nuo plano rengimo, rinkos analizės, pirkimų dokumentų parengimo iki sutarties sudarymo.

Jūsų pirkimą įvykdysime sklandžiai ir užtikrinsime geriausius rezultatus. Parengsime pirkimų strategiją, parinksime tinkamiausią pirkimo modelį, suteiksime konsultaciją visais su viešaisiais pirkimais, jų vykdymu ar keitimu susijusiais klausimais bei parengsime atsakymus į gautas pretenzijas.

Kilo klausimų? Daugiau informacijos mielai suteiksime:

Pardavimo vadovas Jonas Marcinkėnas | jonas.marcinkenas@le.lt | +370 685 84451