Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su vac.le.lt slapukų naudojimo tvarka. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Viešieji pirkimai

UAB Verslo aptarnavimo centras (VAC) vykdo savo pirkimus ir teikia prekių, paslaugų arba darbų pirkimų planavimo ir procedūrų vykdymo paslaugas šioms „Lietuvos energijos“ įmonių grupės įmonėms (savo akcininkams): „Lietuvos energija“, UAB, „Lietuvos energijos gamyba“, AB, AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), UAB LITGAS ir UAB Technologijų ir inovacijų centras, UAB „VAE SPB“ ir UAB „Lietuvos dujų tiekimas“.

VAC, kaip perkančioji organizacija, pirkimus vykdo Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo ir bendrovės supaprastintų pirkimų taisyklių nustatyta tvarka.

VAC savo tinklapyje skelbia visų vykdomų pirkimų, išskyrus mažos vertės pirkimus, techninių specifikacijų projektus, pirkimų procedūrų ataskaitas ir informaciją apie vykdomus pirkimus.

Informacija apie vykdomus pirkimus skelbiama ir Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS): http://www.eviesiejipirkimai.lt. Ši informacija taip pat skelbiama leidinio „Valstybės žinios” priede „Informaciniai pranešimai” (išskyrus mažos vertės pirkimus).

CVP IS taip pat skelbiami planuojamų vykdyti pirkimų, kurių vertė viršija mažos vertės pirkimų ribą, techninių specifikacijų projektai. Prašome Tiekėjų teikti pastabas ir pasiūlymus dėl skelbiamų techninių specifikacijų. Pasiūlymai gali būti pateikti CVP IS priemonėmis arba siunčiant juos skelbiamose techninėse specifikacijose nurodytais el. pašto adresais iki nurodyto pasiūlymų teikimo termino.